Bursa’da marketçi bıçaklı saldırıya geçit vermedi

İHA

Bursa’nın Nilüfer ilçesi İhsaniye Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde tekel bayi sahibi Muammer Alkan,’ın 2 yıldır markete musallat oldu dediği B.B. elinde bıçakla dükkana gelerek marketçi Alkan’a ve arkadaşı Murat Rıza A.’ya hakaret etti.

Duruma sinirlenen Alkan, B.B.’yi sözlü şekilde uyararak dükkandan kovdu.

Dışarı çıkan B.B., hakaretlere tehditlere devam edince Muammer Alkan, önce markette temizlik için kullandığı çek pas ile B.B.’nin kafasına vurdu.

Keser ile kovaladı

Kafasının kanamasına daha da sinirlenen B.B. bir kez daha markete girince Alkan bu sefer eline geçirdiği keser ile B.B.’yi dışarıya kovaladı. Hızını alamayınca da önce yere düştü ardından yeniden toparlanıp elindeki keserin sapıyla B.B. ye vurmaya başladı.

O anlar marketin güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Keser sapının acısına dayanamayan B.B kaçarak marketten uzaklaştı. Daha sonra polisi arayarak ihbarda bulunan market sahibi Muammer Alkan B.B.’den şikayetçi oldu.

“Uyardım, küfür etmeye devam etti”

Olay sonrası konuşan tekel bayi sahibi Muammer Alkan, “B.B., madde kullanan birisi. Madde kullandıktan sonra da dükkanıma geliyor ve beni rahatsız ediyor. Defalarca uyardım, uyarılarıma cevap vermedi.

Son geldiğinde dükkanda arkadaşımla oturuyordum, bize küfür etmeye başladı. Ben yine uyardım, küfür etmeye devam edince ben de sinirlendim ve aramızda tartışma çıktı, kavga ettik. Daha sonra polisi aradım, şikayetçi oldum” dedi.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir